Blogi za darmo Blog.Bisi.Pl - darmowe blogi!

nd
1
lis

Kodeks Leonarda da Vinci

18:53


Kodeks Leonarda da Vinci

Tytuł oryginalny: Leonardo da Vinci y Su Codice para el Liderazgo

Autor: Juan Carlos Cubeiro

Cena: 29.00


Poprzez tę nowatorską w formie opowieść — barwną i niezwykle zajmującą, a zarazem głęboką — Cubeiro szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób otoczenie warunkuje nasz rozwój oraz nasze zachowanie.

Juan Antonio Castellanos


Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci wielkim artystą był — jakby powiedział osławiony gombrowiczowski profesor Pimko. W naszej (tylko odrobinę upupionej) zbiorowej pamięci ta postać zapisała się jako genialny wynalazca, malarz, architekt, filozof, matematyk, anatom, geolog… Krótko mówiąc, modelowy człowiek renesansu. Umysł zdecydowanie wyprzedzający swoje czasy, a kto wie, może również i nasze? Wizjoner, wprawiający świat w ruch, pobudzający ludzi do działania.

A jednak jego geniusz to nie tyle dar niebios, co starannie pielęgnowane i rozwijane przez lata talenty oraz umiejętności. To także niespokojny i piękny umysł, poszukujący nieschematycznych rozwiązań. Czy odnalazłby się w XXI wieku? Prawdopodobnie bez większych problemów mógłby konkurować z najtęższymi umysłami naszych czasów.

Fascynująca i ponadczasowa książka Juana Carlosa Cubeiry, napisana w duchu nowego milenium, odwołuje się do oryginalnych tekstów Leonarda da Vinci, prowadząc z nimi inspirujący dialog. Obudzi ona w Tobie niepokój i ciekawość — poczujesz się niczym odkrywca rozwiązujący zagadkę tajemnic zawartych w wielkich dziełach i genialnych wynalazkach mistrza.

Zobacz więcej »Author:
kashub
Time:
niedziela, listopad 1st, 2009 at 18:53
Category:
Biznes, Książki tradycyjne
Comments:
You can leave a response, or trackback from your own site.
RSS:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
Navigation:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.